Ezen a meccsen nem nyerhettünk…

Szegény embert az ág…de a mi esetünkben a körülmények is húzzák. A huszonnyolcadik fordulóban a Hidasnémeti érkezett Parasznyára, és vitte el a három pontot…

B.A.Z. megyei I. Felnőtt 28. forduló

Parasznya SE – HVSC Polgári Kft. 1-0 (1-3)
Parasznya, 17:00
Gólszerzők: Mirki (16.), Szalóczy (63., 82.), Péter (95.)
Sárga: Dócs (36.), Timbókovics (45.), Hegedűs (50.), Titkó (60.), Vida (75.), Horváth (78.), Szalóczy (83.)
Piros: Mészáros (83.)

Ezek a srácok szeretnek futballozni és hétről hétre úgy lépnek pályára, hogy kihozzák magukból a maximumot. Már az előző hetekben elemeztük, hogy munka mellett, ezzel a kerettel, ebből kifolyólag kevés edzéssel, sajnos ennyi van benne. Hozzávetőlegesen 50-60 perc, aztán felőrölnek az ellenfelek. Így indultunk neki a Hidasnémeti elleni ütközetnek, ahol parádésan kezdett a csapat. Már a tizenhatodik percben itt a vezetés Mirki jóvoltából, majd Vida a félidő végén büntetőt hárított. 1-0 a félidőben. Elképesztő. Talán majd ma…gondoltuk a lelátón.

Aztán jött a második félidő. Sárga lapok tömkelege, véleményes ítéletek, de a gárda tartotta magát. Szalóczy egyenlített a 63. percben, majd elszabadult valami. Újabb büntető…Vida már nem tud hárítani. Mészárosnak piros…aztán még a végén egy gól. 3-1. Vannak olyan helyzetek amikor nem lehet nyerni. Ez a csapat most nagyon megérdemelte volna. De nem mindenki gondolta így.

FIÚK! A lehetetlen nem létezik:

Vannak, akik inkább a szívükre hallgatnak, és nem arra, amit mások diktálnak. Ritkán találkozni ilyen emberekkel, de ők azok, akik emlékeztetnek arra, hogy ha elindultál az utadon, ne tántorítsanak el a kétségek és gyötrelmek, hogy jó abban hinni, hogy nincs “nem tudom”, hogy nincs “úgyse sikerül” vagy “lehetetlen”. Ők emlékeztetnek minket arra, hogy jó elhinni, a lehetetlen nem létezik.

Szépen szeretnénk búcsúzni attól az osztálytól ami ilyen szeretettel fogadott minket. Nagy dolog ez nekünk, óriási kaland volt. Azonban ez a találkozó igazán fáj. Sok vereséget szenvedtünk, mindig minden esetben elfogadtuk, hiszen annyi volt bennünk. Most ez nem így volt. Igenis pontot/pontokat érdemeltünk, de sajnos ez ma nem volt lehetséges. Tényleg szomorú egy ilyen kis csapat életében ez, hogy sorozatosan a mi kárunkra tévednek… – fogalmazott Hegedűs László elnök.