Fájó vereség Izsófalván

Lejátszotta tizenkilencedik mérkőzését a B.A.Z. megyei II. Észak Felnőtt bajnokságban csapatunk. A Parasznya SE az Izsófalva otthonába látogatott.

Izsófalva SE (5.) – Parasznya SE (4.) 2-1 (1-1)

Gólszerzők: Tóth.
B.A.Z. megyei II. Észak Felnőtt 19. forduló
Helyszín: Izsófalva Sportpálya.

Sajnos bekövetkezett az, ami már lógott a levegőben a szezonkezdet előtt, hogy a fiatal csapatunk nem bírja el, ha 3-4 meghatározó játékosunk betlizik egy meccsen és szövegeléssel próbálja kompenzálni azt a semmit, amit játék címén a pályára tesz. A mai meccsen (mint az eddigieken mindig) gólokkal kellett volna vezetnünk az első 10 perc után, ehelyett egy potyagóllal visszahoztuk a hazaiakat a meccsbe és ha már ilyen jó fejek voltunk, be is daráltak minket a második félidőben és teljesen jogosan tartották otthon a 3 pontot. Hozzá kell tennem, hogy ha Kovács nem így véd ahogy, akkor 4-5 lehetett volna a vége. Akaratban, hitben, játékban, agresszivitásban fölénk nőttek a második félidőben teljesen a hazaiak. Ezzel a teljesítménnyel jó ha a 4-ben tudunk maradni, vagy a tizedik fordulóra még az utánunk zárkózó csapatok is megelőznek minket. Megyünk tovább, elindultunk a kijelölt úton. Jókor jön a szünet, lesz mit kijavítani a szomszédvári rangadóig.