Most van szükség még nagyobb támogatásra

Nincs könnyű helyzetben a parasznyai csapat, hiszen közvetlen riválisától, a Bogács Thermálfürdő csapatától szenvedett vereséget a bajnokság 17. fordulójában.

B.A.Z. megyei I. Felnőtt 17. forduló

Bogács Thermálfürdő – Parasznya SE 1-0 (1-0)
Bogács, 14:30
Gólszerzők: Szabó (3.)

Remek tavaszi időben találkozott egymással a két rivális csapat. A kezdő sípszót követően az történt, amitől minden játékos a legjobban tart. A harmadik percben egy nagy lövést még hárított a vendégek kapusa, ám a kipattanót betuszkolta Szabó, így megszerezve a mérkőzés első -és egyben utolsó- találatát.  Kimondottan a mezőnyben zajlott a továbbiakban a játék, de a gól láthatóan nem élénkítette fel a támadásokat. Az első 45 perc azonban hozott még egy nagy lövést, ám Hegedűs a kapufát találta el, így maradt az 1-0.

A második félidőre egy teljesen más arcát mutató Parasznya jött ki az öltözőből, három csatárral rohamozott a gárda. Folyamatosan jöttek a helyzetek, gyakorlatilag csak vendég helyzetet lehetett látni. Lázi előtt adódott a legnagyobb lehetőség, hogy egalizáljon, ám neki sem sikerült. Kimondottan egygólos meccs volt, ahol az az együttes szerezte meg a három pontot, akiknek gyakorlatilag egy helyzetük volt. Az utolsó perc még egy ijesztő pillanatot hozott: Kovács Balázst egy sérülést követően a mentő vitte el a pályáról. Innen is jobbulást kívánunk, illetve mihamarabbi felépülést! A következő fordulóban az Edelény érkezik Parasznyára, ott lehet bizonyítani!

Ilyenkor nyilván az a legfontosabb, hogy mentálisan rendbe rakjuk a fejeket. Nagyon fontos meccset buktunk el, pont a közvetlen riválisok ellen kellene a győzelem. Sokkal jobban oda kell tennünk magunkat, alázat munka munka és munka kell. Arra kérjük a szurkolóinkat, hogy jöjjenek el a következő mérkőzésre és kettőzött erővel buzdítsák a csapatot. Csak együtt sikerülhet! – fogalmazott Hegedűs László elnök.