Parasznya-Felsőzsolca 6-3 (3-1)

A mérkőzés előzményéhez hozzátartozik, hogy a szakmai stábnak rendbe kellett tenni a fejeket! A felkészülés végéhez érve látni kellett azt, hogy kikre számíthat a gárda, kik küzdenek majd a tavaszi szezonban a győzelmekért. Személyi változások terén igazolta Hegedűs László elnök, hogy minden követ megmozgatnak a csapat erősítéséért. A mai találkozó is azt szolgálja, hogy a lehető legjobban összeérjen településünk legénysége.
#csakegyutt #hajraparasznya #teamparasznya #spilerek#reszkessmegye #parasznyavsfelsozsolca

Az események alakulása:

4. perc: Horváth Zoltán mesteri találatával előny itt. (1-0)
20. perc: A frissen igazolt Lázi Győző Détári Dömét megidézte tértölelő labdájával😂,Illés Tomit hozta kihagyhatatlan helyzetbe, aki Marek Hamsík módjára tökéletesen értékesítette azt. (2-0)
35.perc: Kihagyott a koncentráció, szépített a Zsolca.  (2-1)
40.perc: Kovács Balázs labdaszerzése után Illés Tomi duplázott.  (3-1)‼️
48.perc: Lázi Győző ma sokadjára fejeli le emberét, Titkó befordult: 11-es‼️
A büntetőt a parasznyai C.Ronaldo (Titkó G) beverte. (4-1)‼️‼️‼️
55.perc: Kovács Balázs sakk-matt helyzetet kihasználva 5-1-re alakította az eredményt💪👍
62.perc: Tóth Krisztián (Felsőzsolca) kozmetikázta az eredményt. (5-2)
70.perc: 11-est kaptak a vendégek, Szala Ákos pedig értékesítette. (5-3)‼️
85.perc: Illés Tomi mesterhármas. (6-3)😂💪⚽️‼️‼️