Rangadóval folytatjuk

Következik a huszonegyedik forduló a megyei másodosztályban. A Parasznya SE csapata a tabella tizenharmadik helyén álló Varbóhoz látogat.

B.A.Z.  MEGYEI II. ÉSZAK FELNŐTT 21. FORDULÓ
VARBÓI BSE (13.)  – PARASZNYA SE (4.)
2022. 04. 10. 16:30
HELYSZÍN: VARBÓI SPORTPÁLYA

Jókor jött a szünet úgy gondolom, hisz fontos mérkőzést buktunk el Izsófalván. Ennek következménye, hogy lépéshátrányba kerültünk a dobogóért folyó harcban. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki a mérkőzés első harmadában, amiből egyet tudtunk gólra váltani és hát büntetett a futball, aminek vereség lett a vége. Fiatal a csapatunk, ennek köszönhetően rendkívül hektikus a teljesítményük és mint már említettem, 3-4 kezdő ember betlizését nem tudja a maradék pályán lévő rutinosabb játékos kompenzálni, ennek tulajdonítom az akaratbeli hozzáállás mellett a múlt heti vereséget.
A hétvégi mérkőzéssel kapcsolatosan nagyon nem kell senkit motiválni, de úgy vélem, hogy a mérkőzés esélyesei mi vagyunk. Egyértelmű, hogy a győzelemért lépünk pályára. Ezzel együtt lényegtelen hányadik helyet foglalja el a két csapat a tabellán, rangadó vár ránk. Ha visszaemlékszünk, mindig jó mérkőzéseket játszottunk varbói sportbarátaink ellen, ez most sem lesz másképp. Sok helyzetet szeretnénk kialakítani, de a befejezéseknél sokkal nagyobb összpontosítást várok el és persze több gólt.
Sajnos az látszik, hogy mi vagyunk azok, akik hamarabb belehibáznak a papíron “kötelező’ győzelemnek nyilvánított meccseken (ezért is kerültünk lépéshátrányba) a 4 csapat közül, de azt is tudjuk, hogy az Ózd kivételével hozzánk jönnek riválisaink. Vért, verejtéket ígérhetünk, nem hétvégi napsütéses hóka-mókát a célegyenesben!