Szoros vereség Bőcsön

A bajnokság második fordulójában idegenben lépett pályára a Parasznya SE gárdája. Az ellenfél a Bőcs gárdája volt, a végeredmény pedig 4-3.

Bőcs KSC – Parasznya SE 4-3 (2-1)
Gólszerzők: Djubók 2, Hankó
BAZ vármegyei I. osztály Felnőtt 2. forduló
Helyszín: Bőcs

A rutin és a fiatalság csapott össze a hétvégén és hát az egyik szemem sír, a másik meg nevet, mondom ezt annak tudatában, hogy 40 percet emberhátrányban játszva is meccsben volt a csapat. Ha csak egy picit szerencsénk van a végén, döntetlenre hozhattuk volna a mérkőzést. Hamar megszereztünk a vezetést, de a rutinos hazaiak nyolc perc alatt fordítottak a számukra legjobb pillanatban, a félidő vége előtt 1 perccel.
A kiállítás után nem hittük el, hogy van keresni valónk 10 emberrel is és bár a végén Bóni meccsben tartott minket hatalmas bravúrjaival (le is zárhatták volna a mérkőzést a hazaiak ebben a szakaszban), de a végén mégis nálunk volt a slusszpoént érő labda ami kimaradt.
Összességében aki három gólt lő idegenben, annak illik legalább döntetlent játszania, nekünk sajnos most ez nem sikerült de a dicséret jár a fiúknak mert becsülettel tették a dolgukat és harcoltak amíg bírták erővel.
Dorogi sérülése rosszkor jött (a félidőben le is kellett cserélni), de tudtuk (ha picit felforgatva is) rendezni a sorokat és emberhátrányban is méltó ellenfelei lenni a bőcsi csapatnak.
Jövőhéten kupameccs szerdán, szombaton pedig a listavezető látogat Parasznyára, úgyhogy nincs idő nyalogatni a sebeinket, fel kell emelni a fejünket és menni tovább mert a csapat megmutatta, hogy értéket képvisel és ez után a teljesítmény után az értékromlást nem engedhetjük meg magunknak. Gratulálunk mindenkinek a teljesítményhez!