Végleg kiszálltunk a versenyből

A bajnokság 23. fordulójában a Mályinka ellen lépetek pályára Bodnár mester tanítványai. Az eredmény 3-4 a vendégeknek.

Parasznya SE – Mályinkai SE 3-4 (2-1)
Gólszerző: Szurdok 2, Demkó.
B.A.Z. megyei II. Észak Felnőtt 23. forduló
Helyszín: Parasznya

Nincs új a nap alatt, folytatódott a sorminta: egy vereségre egy győzelem, most megint vereség akkor, jövőhéten nyerni kellene.
Na de visszatérve a mérkőzésre, a Mályinka teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést, alázatban, küzdeni akarásban teljesen a csapatunk fölé nőtt, mi pedig dumával, veszekedéssel próbáltunk kompenzálni, amihez ismét társultak az óriási egyéni hibák mind az első, mind a második félidőben.
Néha azt gondolom, hogy ha a szövegelésért járna a pont már rég OTP Bank ligás csapata lenne a Pitypalatty-völgynek, de hát a teljesítmény igencsak szerény, így marad a mennyei megyei.
Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem várom már a szezon végét, de ezzel a vereséggel végleg lekerült a teher a csapatról a jövő heti mérkőzéssel kapcsolatosan és innentől kezdve csak az a kérdés, hogy meglesz-e a  harmadik hely, vagy harcolunk az Izsófalvával a negyedik-ötödik helyért. Ha jósolnom kellene jelen állás szerint, az utóbbira szavaznék.
Gratulálunk a Mályinkának, készülünk a jövőheti mérkőzésre.